Логотип Рівного

travel.rv.ua - туристичний сайт міста Рівне

ТУРИСТИЧНИЙ САЙТ РІВНОГО

Home Логотип Рівного Twitter Facebook Google+

Громадський транспорт

Trolleybus

Тролейбус

Рівненський тролейбус — вид громадського транспорту у місті Рівне. Рух відкрито 24 грудня 1974 року. Наразі діє 12 маршрутів. Серед рухомого складу наявні такі незвичні для пересічних громадян більшості міст тролейбуси моделі Škoda 9Tr, яким понад 40 років. Поряд зі старожилами їздять й новіші ЛАЗи та тролейбуси вироництва Jelcz, ПМЗ, Škoda та новітній тип транспорту - дуобус. Тролейбусна система Рівного є однією з найрозвиненіших в Україні, а це означає, що тролейбусом можна швидко дістатися в будь-яку точку Рівного. Вартість проїзду - 2 грн, пільговий квиток коштує 1 грн.

З допомою цього сайту - City Dozor Tech можна легко і швидко підібрати потрібний вам маршрут.

Маршрути:

Trolleybus

Маршрути за вказівкою:

Microbus

Маршрутне таксі

Маршрутне таксі – один із найпопулярніших видів транспорту в Рівному. У народі їх називають просто – „маршрутка”. Уперше цей тип транспорту з’явився на дорогах Рівного в часи становлення незалежності країни. На сьогодні маршрутні таксі курсують у найвіддаленіші райони міста, всього нараховують 28 маршрутів. Маршрутки у Рівному зазвичай бувають жовтого кольору, а про маршрут повідомляють інформаційні таблички із номером таксі та назвами основних вулиць, через які пролягає їх шлях. Зупиняються маршрутки переважно на зупинках, але про місце зупинки водія слід попереджати завчасно, а на вулиці зупиняти маршрутку треба помахом руки. Ціна проїзду у цьому транспорті - 4 гривні.

З допомою цього сайту - City Dozor Tech можна легко і швидко підібрати потрібний вам маршрут.

Маршрути:

Як дістатися

Railway station

Залізницею

Рівне — пасажирська та вантажна вузлова залізнична станція, що підпорядкована Рівненській дирекції Львівської залізниці.

Рух залізницею Кривин — Брест, складової частини залізниці Козятин — Бердичів — Шепетівка — Здолбунів — Рівне — Ковель — Брест — Граєво, було відкрито 11(23) липня 1873 року. Того ж дня було відкрито і залізничну станцію Рівне.

Під час Другої світової війни стару вокзальну будівлю було знищено, тому в повоєнні роки було збудовано теперішню будівлю вокзалу.

До Рівного можна дістатися з таких великих міст: Київ, Ковель, Луцьк, Варшава, Могилів, Львів, Одесса, Вінниця, Ужгород, Люблін, Хелм, Тернопіль, Москва, Конотоп, Ніжин, Коростень, Новоград-Волинський, Володимир-Волинський, Брянськ, Шепетівка, Жмеринка, Мелітополь, Новоолексіївка, Дніпро, Кам’янське, Запоріжжя, Олександрія, Козятин, Біла Церква, Сміла, Мінськ, Припять та Самбір. Також можна дістатися до станції Здолбунів, яка знаходиться недалеко від Рівного.

Від залізничного вокзалу до центру міста можна дістатися:

Зал. вокзал Рівне

33013, м. Рівне, Привокзальна площа, 1

довідка: 42-23-75,

черговий по вокзалу: 42-20-49 (залізничний)

Замовлення та оформлення групових пасажирських перевезень:

(0362) 42-34-04

Замовлення спеціальних вагонів для перевезення інвалідів:

(0362) 42-34-04, 42-20-49

Інформація щодо багажних перевезень:

(0362) 42-32-71

Автобусом

Автобусом до Рівного можна дістатися майже з будь-якого міста Європи чи України, адже безпосередньо до міста чи транзитом курсує досить багато рейсових автобусів чи не з кожного великого міста, містечка або села. Як правило, вони відправляються від АС (автобусних станцій) у великих містах та залізничих вокзалів чи інших важливих адміністративних споруд у містечках та селах. Тому мандрівникам зі східних від Рівного напрямків радимо дізнатися ситуацію у найближчому населеному пункті.  Міжнародні рейсові автобуси, як правило, у Рівному заїжджають на Центральний автовокзал (Автовокзал на вул.Київській).

Від центрального автовокзалу до центру міста можна дістатися: